Eshop - katalog | Košík (0 ks za 0 Kč) | Naše služby | Poptávka | Obchodní podmínky | Odkazy | Kontakty

Antikvariát Zvonička - NOVINKY V ESHOPU


Psychológia v XX. storčí

Psychológia v XX. storčí

M.G.Jaroševskij
Kniha ve slovenštině, dobrý stav. Vydala Pravda v roce 1975.


10,- Kč

Výchova dětí v neúplné rodině

Výchova dětí v neúplné rodině

Zdeňkq Márová, Zdeněk Matějček, Senta Radvanová
Brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydalo SPN, Praha 1975.


10,- Kč

Od teorie k praxi vyučování

Od teorie k praxi vyučování

Jarmila Skalková
Brožovaný výtisk, dobrý stav. vydal Albatros, Praha 1973.vydalo SPN, Praha 1978.


15,- Kč

Miluji, tedy jsem

Miluji, tedy jsem

Jana Marhounová
Brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydalo Avicenum, Praha 1986.


20,- Kč

Tréma

Tréma
Strach zo skúšky

Andrej Kondáš
Kniha ve slovenštině, dobrý stav. Vydalo Slovenské pedagogické nakladatelství, Bratislava 1979.


20,- Kč

Patopsychológia učenia a jej neuropsychologické základy

Patopsychológia učenia a jej neuropsychologické základy

Ladislav Košč
Kniha ve slovenštině, dobrý stav. Vydalo Slovenské pedagogické nakladatelství, Bratislava 1987.


20,- Kč

Úvod dopedagogickej psychológie

Úvod dopedagogickej psychológie


Kniha ve slovenštině, dobrý stav. Vydalo Slovenské pedagogické nakladatelství, Bratislava 1981.


25,- Kč

Psychologie v práci ředitele školy

Psychologie v práci ředitele školy

Miloslav Homola
Kniha v dobrém stavu, opatřena přebalem. Vydalo SPN, Praha 1977.


20,- Kč

Kázeň a problematika jejího vytváření

Kázeň a problematika jejího vytváření

Božena Rotterová
Brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydala Univerzita Karlova, Praha 1972.


10,- Kč

Konflikty dospívajících dětí s rodiči

Konflikty dospívajících dětí s rodiči


Brožovaný výtisk, dobrý stav.


10,- Kč

Psychologie životního prostředí

Psychologie životního prostředí

Michal Černoušek
Brožovaný výtisk, dobrý stav.


10,- Kč

Pašeráci

Pašeráci

Franta Sauer
Kniha ve velmi dobrém stavu, pevná vazba. Vydáno v roce 1947
ilustrace: František Bidlo

60,- Kč

Já a Ty

Já a Ty
O zdravých vztazích mezi lidmi

Doc.PhDr. Jaro Křivohlavý, CSc.
brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydalo Avicenum, Praha 1986.


25,- Kč

Zneužívání alkoholu a nealkoholových drog u mládeže

Zneužívání alkoholu a nealkoholových drog u mládeže

Prof.MUDr.Jan Mečíř, CSc.
Brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydalo Avicenum, Praha 1989.


25,- Kč

Problematické dítě aneb

Problematické dítě aneb
Umění být druhým

Vladimír Levi
Kniha ve velmi dobrém stavu. Vydalo Lidové nakladatelství, rok 1990.


40,- Kč

Hovoříme s rodiči o výchově dětí k manželství a rodičovství

Hovoříme s rodiči o výchově dětí k manželství a rodičovství

Kamil Horák a kolektiv
Brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydalo SPN, Praha 1979.


15,- Kč

Manželská sexualita

Manželská sexualita

MUDr.J. Pondělíčková/ Mašlová
Brožovaný výtisk, dobrý stav. Vydalo Avicenum Praha.


20,- Kč

Základy školskej psychológie

Základy školskej psychológie

Ján Hvozník
Kniha ve velmi dobrém stavu, opatřena přebalem. kniha ve slovenštině. Vydalo SPN, Bratislava 1986.


40,- Kč


WebDesign - Kryštof Doležal